Правила та умови використання

Оплата

1. Готівкою кур'єру при отриманні замовлення

На нашому сайті ціни на всі товари вказано в гривнях! Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви підготуєте необхідну суму наперед, оскільки у кур'єра може не бути здачі. При оплаті замовлення Вам надається товарний чек і гарантійний талон.

 

2.1 За безготівковим розрахунком (платник - фізична особа)

Якщо ви замовляєте товар з доставкою за межі Львова, нам необхідно від Вас отримати по електронній пошті наступну інформацію: найменування товару (код / ​​артикул), адреса доставки та контактну особу. Ми надішлемо Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в будь-якому відділенні Ощадбанку (або будь-якого іншого банку) за відповідними реквізитами. Зверніть увагу - сума, зазначена в рахунку, не враховує комісії банку за переказ. У зазначену суму входить тільки вартість товару. Після оплати перешліть по електронній пошті або факсом копію квитанції про оплату. Після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок Ваше замовлення буде переданий кур'єрській службі для доставки за вказаною Вами адресою.

 

2.2 За безготівковим розрахунком (платник - юридична особа)

Надішліть нам Ваші реквізити по електронній пошті (факсом) Ми підготуємо і надішлемо Вам по електронній пошті (факсом) рахунок-фактуру. Замовлення буде виконано впродовж 1 - 4-х днів з моменту зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Якщо ви повідомите про проведену оплату (нам важливо знати дату та номер платіжного доручення), це значно прискорить виконання замовлення.

 

У нашому магазині кожен покупець може отримати дисконтну карту, що дозволить в майбутньому купувати товар як постійним клієнтам.

Доставка товарів

Самовивіз

Ви можете забрати товар, придбаний у нашому інтернет-магазині за адресою: м. Львів, вул. Героїв УПА, 77 Галерея світла "ЛАМПАДКА" з 11-00 до 19-00 у будні, у суботу з 11-00 до 16-00.

Доставка по Львову

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 13-оо до 18-оо за попереднім замовленням (бажано за добу). Вартість доставки обумовлюється індивідуально. Доставка здійснюється до парадного входу. Можливість доставки за межі Львова обумовлюється окремо.

Доставка по Україні

Доставка товарів здійснюється на умовах 100% передоплати на наш розрахунковий рахунок.

Товари доставляються службами доставки:

 • «Автолюкс» www.autolux.com.ua
 • «Нова пошта» www.novaposhta.com.ua
 • «Інтайм»

Для замовлення товару з доставкою по Україні необхідно:

 • отримати від нас рахунок-фактуру для оплати обраного товару (на факс або е-mail);
 • оплатити рахунок-фактуру в найближчому відділенні банку (з моменту оплати до надходження на наш розрахунковий рахунок, проходить кілька годин);
 • після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, ми відправляємо товар у Ваше місто через службу доставки, повідомляємо Вам дату прибуття і адресу, де його можна отримати;
 • з паспортом Ви отримуєте товар, оплачуєте його доставку і страховку за тарифами компанії-перевізника;

Термін доставки комерційними службами - близько 2 днів, «Укрпошта» - близько 7 днів, в залежності від віддаленості населеного пункту.

Доставка по Україні "до дверей"

Можлива доставка по Україні безпосередньо на певну адресу замовника службою

"Нова Пошта".

Вартість доставки - за тарифами перевізника.

Безпека і гарантії доставки по Україні

Передоплата за товар здійснюється на підставі рахунку-фактури, на наш банківський розрахунковий рахунок. У рахунку-фактурі вказуються всі необхідні реквізити.

Гарантії цілісності товару при транспортуванні забезпечуються службою доставки.

Шановні покупці!

Отримуючи товар службами доставки "Автолюкс", відразу ж на місці, у відділенні Вашого міста, перевіряйте наявність і комплектацію товару. Почастішали випадки розкрадань і фальсифікації вмісту посилок недобросовісними співробітниками "Автолюкс".

Наш магазин не зможе отримати компенсацію від служби доставки і повторно відвантажити Вам посилку, якщо товар не буде перевірений при отриманні.

Будьте пильні!

Всі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України.

 ГАРАНТІЯ І СЕРВІС

Гарантійні зобов'язання здійснюються відповідно до положень Закону України
"Про захист прав споживачів" та гарантійними зобов'язаннями фірм-виробників. На всі товари, куплені в наших магазинах, поширюється гарантія фірми-виробника.

Дані умови гарантують відсутність у виробі дефектів і задовольняють законним вимогам Споживача протягом гарантійного терміну з моменту передачі товару Споживачу.

Гарантія дійсна з моменту продажу.

Протягом 14 днів з моменту покупки придбаний в магазинах товар можна обміняти на аналогічний у відповідності зі статтею 9 закону України "Про захист прав споживачів".

Для обміну товару необхідно пред'явити оригінал товарно-касового чека, гарантійного талона і виріб в упаковці.

Необхідні умови виконання гарантійних зобов'язань:

 • дотримання клієнтом правил експлуатації, викладених в інструкції по експлуатації;
 • відсутність механічних пошкоджень на конструкціях і деталях вироби;
 • наличи у клієнта гарантійного талона на виріб;

Гарантійні зобов'язання можуть бути розірвані в односторонньому порядку у випадках якщо:

 • змінені, стерті або нерозбірливо прописані в документах типовий або серійний номер товару, дата продажу, або пошкоджена пломба;
 • установка, настройка товару проводилася на дому особами, які не мають на те відповідних повноважень і кваліфікації;
 • дефекти викликані змінами внаслідок застосування товару з метою, що не відповідає
 • встановленої сфери його применени, зазначеної в керівництві по експлуатації;
 • механічні пошкодження завдані в процесі транспортування (за винятком випадків, коли пошкодження викликані доставкою виробника, продавця, перевізника);
 • дефекти викликані потраплянням всередину виробу чужорідних предметів / рідин;
 • дефекти викликані використанням витратних матеріалів, які не відповідають вимогам керівництва з експлуатації;
 • дефекти виникли внаслідок нещасних випадків або форс-мажорних обставин;
 • дефекти виникли внаслідок неполадок системи, в якій використовувалося даний товар;
 • товар використовується для професійних цілей (одержання прибутку);
 • товар піддався ремонту не уповноваженими особами з порушенням вимог виробника і норм техніки безпеки.

Гарантійні зобов'язання не поширюються:

 • на періодичне обслуговування,
 • на ремонт або заміну частин у зв'язку з їх моральним зносом;
 • Дані умови не обмежують законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.