Оплата

1. Готівкою кур'єру при отриманні замовлення

На нашому сайті ціни на всі товари вказано в гривнях! Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви підготуєте необхідну суму наперед, оскільки у кур'єра може не бути здачі. При оплаті замовлення Вам надається товарний чек і гарантійний талон.

 

2.1 За безготівковим розрахунком (платник - фізична особа)

Якщо ви замовляєте товар з доставкою за межі Львова, нам необхідно від Вас отримати по електронній пошті наступну інформацію: найменування товару (код / ​​артикул), адреса доставки та контактну особу. Ми надішлемо Вам рахунок, який Ви зможете оплатити в будь-якому відділенні Ощадбанку (або будь-якого іншого банку) за відповідними реквізитами. Зверніть увагу - сума, зазначена в рахунку, не враховує комісії банку за переказ. У зазначену суму входить тільки вартість товару. Після оплати перешліть по електронній пошті або факсом копію квитанції про оплату. Після зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок Ваше замовлення буде переданий кур'єрській службі для доставки за вказаною Вами адресою.

 

2.2 За безготівковим розрахунком (платник - юридична особа)

Надішліть нам Ваші реквізити по електронній пошті (факсом) Ми підготуємо і надішлемо Вам по електронній пошті (факсом) рахунок-фактуру. Замовлення буде виконано впродовж 1 - 4-х днів з моменту зарахування коштів на наш розрахунковий рахунок. Якщо ви повідомите про проведену оплату (нам важливо знати дату та номер платіжного доручення), це значно прискорить виконання замовлення.

 

У нашому магазині кожен покупець може отримати дисконтну карту, що дозволить в майбутньому купувати товар як постійним клієнтам.