Класика завжди в тренді!

Класика завжди в тренді!

З кожним роком, світ міняється все динамічніше. Змінюються тенденції, архітектура, мода, нас постійно провокують до змін. Розвиваються технології, ведеться жорстка боротьба за місце на ринку серед компаній практично всіх галузей. Звичайно, це дає свій відбиток і на освітлювальні вироби.

Нові Хай-Тек рішення в дизайні та функціоналі відкривають для багатьох світ небачених до сьогодні можливостей. Це безконтактне управління, зміна теплоти світла, потужності, напрямку освітлення, супроводжуючого світла і багато іншого. Ми можемо управляти світлом навіть через свої гаджети чи мобільні телефони!

Сьогодні це модно, бо ми не могли цього 10-20 років тому. Молодість багатьохх з нас пройшла під 40-80 Ватними лампами накалювання, в стандартних абажурах радянських світильників. 

Чому ж тоді, при такому калейдоскопі і майже безмежному виборі, ми часто повертаємося в сторону виробів, дизайн яких ми називаємо "класичним"? 

Тут справа не в технологіях. Людська натура, вона прагне, не лише технологічності - не меншим чином вона прагне мистецтва. саме до мистецтва повертає нас складна будова розкішної люстри, вирізи та обробка в стилі Барокко, Ренемансу, Модерну... Ми думками, повертаємося в ті давні часи, коли великі майстри творили ексклюзивні шедеври і вся світова еліта приїздила на виставки ,чи місця, в яких вони розташовувались, аби насолодитись неповторністю та величчю, талантом і працелюбністю. 

Саме емоції повертають нас в сторону класичного дизайну, і ми з радістю готові продемонструвати Вам кращі його шедеври!

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment: